en

Nadnárodní společnost působící v 8 zemích CEE poskytuje služby v oblasti odpadového hospodářství veřejným i soukromým organizacím v různých odvětvích. Společnost zaměstnává 4300 pracovníků a provozuje cca 1250 počítačů. Společnost vstoupila na český trh již roku 1991.
V současné době hledáme kandidáta na pozici:

IT SPECIALISTA - PRAHA 8 (Member of ICT - Service Provision)

s pracovištěm na centrále společnosti v Praze 8-Ďáblicích.

V případě vážného zájmu o tuto pozici, odpovězte na tento inzerát a zašlete nám své CV.

Požadujeme

  • Znalost operačních systémů MS Windows na administrátorské úrovni
  • Znalost MS Office na administrátorské úrovni
  • Znalost Active Directory
  • Znalost VMware - výhodou
  • Dobrá znalost prvků síťové infrastruktury
  • Proaktivní klientský přístup/schopnost komunikace s lidmi na všech úrovních managementu
  • Pozitivní naladění, schopnost a ochota učit se novým věcem
  • Spolehlivost a pečlivost
  • Zvládání zátěžových/stresových situací
  • Dobrý psaný i mluvený projev v českém jazyce a znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Trestní bezúhonnost
  • Nástup možný ihned

Nabízíme

  • Zajímavou práci v dynamické mezinárodní firmě
  • Příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • Zaměstnanecké benefity (13.plat, 5 týdnů dovolené, stravenky, dárkové poukázky, dotovaná karta Multisport, školení apod. )
  • Stabilní zaměstnání v expandující společnosti

Náplň práce

  • Správa, konfigurace a monitoring ICT systémů

o Instalace a údržba serverů a uživatelských stanic
o Denní monitoring ICT systémů
o Řešení chybových stavů HW/SW
o Profylaxe uživatelských stanic

  • Správa uživatelských oprávnění a GPO v Active directory
  • Vyhodnocování bezpečnostních hrozeb a předcházení jim
  • Zodpovědnost za zálohování, archivování a obnovu systémů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ďáblická 791/89, 182 00  Praha-Ďáblice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

FCC Česká republika, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kateřina Pátková
Ďáblická 791/89
182 00  Praha
Česká republika
Telefon: 283 061 398

Pokud máte zájem pracovat pro naši společnost, ale nevybrali jste si z nabídky aktuálních volných míst, máte možnost zaregistrovat svůj životopis do naší databáze zde.

Technika a zařízení

Více než 550 ks nákladních a speciálních vozidel

2 000 ks velkoobjemových kontejnerů

12 skládek odpadů

5 biodegradačních a dekontaminačních ploch

5 kompostovacích zařízení

3 solidifikační linky

2 linky na výrobu tuhého alternativního paliva - TAP

11 linek na třídění odpadu

7 překládacích stanic

Věděli jste, že…

07383_13993_asa_banner-4

Landfill
Incineration operation
.A.S.A. Collection Yard
Bohužel video nelze načíst.
.A.S.A. Sorting Plant